Sport vereniging Hellendoorn (SVH)

Inleiding

Welkom op de website van de Sport Vereniging Hellendoorn.
SVH kenmerkt zich door een combinatie van fanatiek sporten op een zo hoog mogelijk niveau met lekker sporten op basis van gezelligheid. 
De wedstrijden vinden plaats via de sportbonden. 
Voor Gym-Dans is dat de KNGU (Koninklijke Nederlandse Gymnatiek Unie) en voor de Volleybal is dat de NeVoBo (Nederlandse Volleybal Bond).

Wil je meer weten over een van de afdelingen of wil je vrijblijvend een keer komen kijken of meedoen? 
Aarzel niet maar neem contact op met een van onze afdelingen. Of kom gewoon een keer langs!

Aanbod

Badminton:

Badminton jeugd donderdag 19.00-20.00 Karin Thijs Sporthal de Voordam
Badminton dames/heren dinsdag 10.30-12.00 Rieky Houthuijse Sporthal de Voordam
Badminton dames/heren donderdag 20.00-22.00 Rieky Houthuijse Sporthal de Voordam

Gym-turnen:
Gym mix jeugd 4 t/m 8 jr. donderdag 17:00-18:00 Désireé Gymzaal de Voordam
Gym dames / heren dinsdag 08.30-09.30 Nelleke Hutterd Gymzaal de Voordam
Gym dames / heren dinsdag 09.30-10.30 Nelleke Hutterd Sporthal de Voordam
Gym dames dinsdag 19.00-20.00 Tilly Langbroek Gymzaal de Voordam

Acro-gym SVH/Fysion:
Acro A/B/C/D-lijn woensdag 16:30-19:30 Mirjam Veltmaat Turnschool Rijssen
zaterdag 09:00-12:00 Mirjam Veltmaat Turnschool Rijssen
Acro B/C-lijn maandag 16:30-19:00 Kruidenwijk
woensdag Rijssen
zaterdag 10:00-12:30 Voordam
Acro D/E-lijn woensdag Kruidenwijk
vrijdag 17:00-19:30 Kruidenwijk
zaterdag 08:30-10:00 Voordam

Jazz-dans:
Jazz D-lijn 6 t/m 9 jr. dinsdag 17:30-18:30 Lieke Rouwerda Gymzaal de Voordam
Streetdance 9/10 jaar vrijdag 17.30-18.30 Nathalie Brouwer Danszaal de Voordam
Streetdance 14/15 jr. vrijdag 18.30-19.30 Nathalie Brouwer Danszaal de Voordam
Conditietraining Heren
Conditietraining heren dinsdag 20.15 – 21.15 Tilly Langbroek Gymzaal de Voordam

Cheerleading:
Stunt Cheerleading 14 jaar.+ Vrijdag 18:30-21:00 Sanne/Yke Gymzaal de Voordam
Zaterdag 09:30-12:00 Sanne/Yke Rijssen
Stunt Cheerleading Junior Zaterdag 14:00-16:00 Anouk/Sarice Gymzaal de Voordam

Aerobics, steps:
Aerobics/steps dames maandag 09:00-10:00 Gerdy Westendorp Sporthal de Voordam
Aerobics fit dames woensdag 09:00-10:00 Gischja v.d.Kasteele Aerobiczaal de Voordam
Aerobics dames woensdag 19:30-20:30 Willemijn ter Steege Gymzaal de Voordam
Aerobics/steps dames donderdag 19:30-20:30 Yvonne Mondeel Gymzaal de Voordam
Aerobics/steps dames vrijdag 08:45-09:45 Gerdy Westendorp Sporthal de Voordam

 

Volleybal:

olleybal mini's 6, nivo 2 woensdag 16:30-18:00 Joyce T./Manon T. Sporthal Kruidenwijk
Volleybal mini's 5, nivo 3 woensdag 16:30-18.00 Marion Gottemaker Sporthal Kruidenwijk
Volleybal mini's 4, nivo 3 dinsdag 17:30-19:00 Maaike G./Nathalie K Sporthal Bachlaan
Volleybal mini's 3, nivo 3 dinsdag 17:30-19:00 Maaike G./Marion G. Sporthal Bachlaan
Volleybal mini's 2, nivo 5 dinsdag 18.00-19.30 Marion G./Anouk V. Sporthal de Voordam
Volleybal mini's 1, nivo 6 dinsdag 18.00-19.30 Wieske Schippers Sporthal de Voordam

Volleybal meisjes C2 dinsdag 18.00-19.30 Anne Brinkman Sporthal de Voordam
Volleybal meisjes C1 ma./wo. 17:30-19:00 Eva Ellenbroek Sporthal de Voordam
Volleybal meisjes B1 dinsdag 18.00-19.30 Linda G./Simone t.D. Sporthal de Voordam
Volleybal meisjes A1 maandag 17:30-19.00 Mark R./Linda S. Sporthal de Voordam
donderdag 19:30-21:00 Mark R./Linda S. Sporthal Kruidenwijk

Volleybal dames 6 woensdag 18:00-19:30 Erik Wippert Sporthal Kruidenwijk
Volleybal dames 5 dinsdag 19:30-21:00 Bertwim A./Marc O. Sporthal de Voordam
donderdag 19:30-21:00 Bertwim A./Marc O. Sporthal Kruidenwijk
Volleybal dames 4 dinsdag 19:30-21:00 Marc Oonk Sporthal de Voordam
Volleybal dames 3 woensdag 19.30-21.00 Erik Wippert Sporthal Kruidenwijk
Volleybal dames 2 dinsdag 19:30-21:00 Albert Ronhaar Sporthal de Voordam
Volleybal dames 1 woensdag 19.30-21.00 Addo Kraan Sporthal de Voordam

Volleybal jongens C1 maandag 17:30-19:00 Manon Tempert Sporthal de Voordam
woensdag 18:00-19:30 Manon Tempert Sporthal de Voordam

Volleybal heren 2 dinsdag 21:00-22:30 Sporthal de Voordam
Volleybal heren 1 dinsdag 21:00-22:30 Sporthal de Voordam

Volleybal recreatie mix A dinsdag 21:00-22:30 Joke Klink Sporthal de Voordam
Volleybal recreatiemix B donderdag 21:00-22:30 Portlandweg
Volleybal recreat.herenA donderdag 19:30-21:00 Bachlaan
Volleybal recreat.herenB donderdag 19:30-21:00 Bachlaan
Volleyba recr. dames A maandag 20:00-21:30 Edwin Berkel Sporthal de Voordam
Volleybal recr. dames B woensdag 19:30-21:00 Petra de Leeuw

 

Foto Album